Logowanie

Tutorzy

Opiekunowie
Opiekunowie szkoleń on-line w portalu E-learning KSSiP to osoby, których zadaniem jest kontakt z uczestnikami i udzielanie im wsparcia.

Opiekunowie pomagają uczestnikom w przypadku problemów z zalogowaniem się na portalu, wypełnieniem formularza czy wyborem szkolenia. Obserwują również bieżące postępy i dopingują do dalszej nauki. Ich rolą jest ułatwienie Państwu podjęcia i ukończenia nauki z sukcesem, dlatego mogą kontaktować się z Państwem w razie zaistnienia trudności.

Od 1 kwietnia 2014 opiekunowie nie będą dostępni. Kontakt w sprawach organizacyjnych lub technicznych można uzyskać pod adresem e-learning@kssip.gov.pl.


Tutorzy
Za zawartość merytoryczną szkoleń odpowiadają wysokiej klasy eksperci, sprawdzeni w trakcie prowadzenia szkoleń tradycyjnych w ramach projektu „Doskonalenie zawodowe pracowników wymiaru sprawiedliwości”.

Autorzy, którzy opracowują szkolenia pod względem merytorycznym, służą także pomocą w przypadku trudnych pytań i wątpliwości merytorycznych uczestników.

Jeśli po ukończeniu modułu szkoleniowego uczestnik ma wątpliwości lub pytania, zachęcamy do umieszczania ich na forum szkolenia lub przesłania ich e-mailem. Pytania przesłane mailem będą umieszczane na forum szkolenia wraz z odpowiedzią eksperta.

Od 1 kwietnia 2014 nie będzie możliwości uzyskania pomocy ze strony tutorów.