Logowanie

Narzędzia wsparcia

Forum dyskusyjne
Forum dyskusyjne jest narzędziem służącym do pozostawiania wielowątkowych wypowiedzi (wpisów), zgrupowanych w kategorie i tematy. Forum dyskusyjne E-learning KSSiP pozwala na prowadzenie dyskusji moderowanych na tematy związane z poszczególnymi szkoleniami oraz tematy ogólne, a także dyskusje zamknięte do uczestników grupy roboczej. Forum jest podstawową formą wymiany opinii i rekomendacji w społeczności.

Czat
Czat umożliwia uczestnikom portalu E-learning KSSiP bezpośrednią komunikację. Osoby zarejestrowane w portalu mogą dyskutować na tematy związane z tematyką szkoleń oraz tematy zawodowe. Mechanizm czatu jest zintegrowany z komunikatorem, sygnalizującym zaproszenie do czatu.

Strona wiki
To wspólnie edytowana tablica ogłoszeniowa w formie strony internetowej. Do jej edycji nie jest potrzebna znajomość języka HTML ani innego języka programowania – edycja i formatowanie tekstu odbywa się za pomocą prostego paska narzędziowego, podobnego do tych w popularnych edytorach tekstu. Dzięki temu możesz łatwo pozostawić problem do rozwiązania, współtworzyć z innymi własne projekty itp.

Wspólne pliki
Narzędzie pozwalające dodawać i grupować pliki, szablony a także multimedia (z wykorzystaniem popularnego portalu YouTube), komentować je i oceniać przez społeczność. Jest to narzędzie towarzyszące forum dyskusyjnemu.

Wiadomości mailowe
Na pewno dobrze Ci znany sposób komunikowania się, został zintegrowany w portalu w taki sposób, że możesz nie ujawniać swojego adresu e-mail innym uczestnikom, jednocześnie wysyłając i odbierając wiadomości poprzez portal i czytając je na własnej skrzynce pocztowej.

Grupy robocze
Uczestnicy mogą też tworzyć grupy robocze liczące do 50 osób. W ramach grupy możliwe jest zawężenie współpracy do wybranych profili uczestników np. sędziów czy prokuratorów, konkretnych osób, a także sprecyzowanie problematyki do zagadnień dotyczących grupy.