Logowanie

Zmiany w funkcjonowaniu portalu

W związku z przenosinami, 23 listopada 2011 o godzinie 20:00 portal E-learning KSSiP zaczyna funkcjonować na nowych zasadach, a na 28 i 29 listopada 2011 zaplanowana jest przerwa techniczna.

Najważniejsze zmiany wprowadzone 23 listopada 2011 to brak możliwości zarejestrowania się nowych uczestników, a także ograniczenie możliwości korzystania z narzędzi społecznościowych i wsparcia opiekunów oraz ekspertów.

Ze szkoleń mogą korzystać wyłącznie osoby, które zarejestrowały się na portalu do 23 listopada do godziny 20:00. Osoby, które nie wysłały jeszcze papierowych dokumentów, prosimy o niezwłoczne przesłanie podpisanego zgłoszenia (wszystkich 6 stron) pocztą na adres Działu Funduszy Pomocowych KSSiP, ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa.

Ograniczony zostaje dostęp do narzędzi społecznościowych. Uczestnicy będą mogli przeglądać archiwalne wpisy na forum. Natomiast nie będzie można wprowadzać nowych wpisów na forach, korzystać z czatów i wiadomości e-mail za pośrednictwem portalu. Nie będzie również dostępu do grup roboczych, strony wiki, wspólnych plików i encyklopedii.

Kontakt telefoniczny z numerem 22 520 3333 zachowujemy tylko do 27 listopada 2011. Po tej dacie prosimy o korzystanie wyłącznie z kontaktu e-mail: e-learning@kssip.gov.pl, pod który można przesyłać pytania techniczne lub organizacyjne. Nie będzie możliwości kontaktu telefonicznego z opiekunami, nie będą też organizowane czaty z ekspertami.

Przypominamy też, że na 28-29 listopada 2011 zaplanowana jest przerwa techniczna w funkcjonowaniu portalu.

Dziękujemy Państwu za uczestnictwo w szkoleniach e-learning KSSiP.


Autor: tmh
Studia przypadków
Nowe wyzwania - nowe programy szkoleniowe

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury w ramach realizowanego projektu "Doskonalenie zawodowe pracowników wymiaru sprawiedliwości" sfinansowanego z PO KL zakończyła dwa cieszące się dużym powodzeniem bloki szkoleniowe. Więcej

Inne studia przypadków